یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
خانه / تکنولوژی دوستدار محیط زیست / ساک پارچه‌ای مخصوص نگهداری میوه‌ها و سبزیجات جایگزین کیسه‌های پلاستیکی

ساک پارچه‌ای مخصوص نگهداری میوه‌ها و سبزیجات جایگزین کیسه‌های پلاستیکی

ساک پارچه‌ای مخصوص نگهداری میوه‌ها و سبزیجات

ساک پارچه‌ای مخصوص نگهداری میوه‌ها و سبزیجات چیست؟

ساک پارچه‌ای مخصوص نگهداری میوه‌ها و سبزیجات با برند The Swag و محصول کشور امریکا از سه لایه‌ی مختلف از جنس کتان ۱۰۰% طبیعی و سفید نشده ساخته شده است. این ساک پارچه‌ای میوه‌ها و سبزیجات را تازه، طولانی‌تر و طبیعی نگه می‌دارد.

ساک پارچه‌ای مخصوص نگهداری میوه‌ها و سبزیجات

 The Swagیک کیف نگهداری میوه و سبزی است که با هدف نگهداری محصولات تازه برای مدت زمان طولانی‌تر طراحی شده است. این ساک پارچه‌ایِ مخصوص نگهداری میوه‌ها و سبزیجات، منحصر بفرد است. زیرا بصورت تر و خشک در داخل یا بیرون یخچال می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. The Swag نیاز به کیسه‌های پلاستیکی برای نگهداری را حذف می‌کند. قابل شستشو در ماشین لباسشویی است و برای ماندگاری چندین ساله طراحی شده است.

با این ساک پارچه‌ای مخصوص نگهداری میوه‌ها و سبزیجات دورریز غذایتان را کاهش داده، در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرده و میوه‌ها و سبزیجات را برای مدت زمان طولانی‌تری تازه نگه می‌دارید. علاوه بر اینکه بخشی از سهم خود برای کمک به محیط زیست را نیز انجام می‌دهید.

ساک پارچهای مخصوص نگهداری میوه‌ها و سبزیجات

کیفیت و کارایی ساک پارچه‌ای مخصوص نگهداری میوه‌ها و سبزیجات چگونه است؟

در برخی موارد، میوه‌ها و سبزیجات تا هفته‌های بیش‌تری سالم می‌مانند. مخصوصاً سبزیجاتی که در هوای تازه و رطوبت اضافه شده‌ی محیطی که این ساک پارچه‌ای و ۱۰۰% طبیعی فراهم کرده است، رشد کرده‌اند. ساک‌های پارچه‌ای The Swag برای نگهداری بیش‌تر میوه‌ها و سبزیجات کارایی دارد.

ساک پارچه‌ای مخصوص نگهداری میوه‌ها و سبزیجات

ساک پارچه‌ای مخصوص نگهداری میوه‌ها و سبزیجات The Swag چگونه کار می‌کند؟

ایده‌ی The Swag از مادرم آمده است. او برای اینکه میوه‌ها و سبزیجات را تازه نگهدارد، آن‌ها را در حوله‌های کتانی خشک یا مرطوب می‌پیچید. من هم این کار را برای مدتی طولانی انجام می‌دادم. اما حوله‌ها به سرعت خشک می‌شدند. حوله‌های مرطوب هم در تماس مستقیم با محصولات قرار می‌گرفتند و برای نگهداری چندان مناسب نبودند. هرچند ساک پارچه‌ای نگهداری میوه‌ها و سبزیجات The Swag؛

۱) از طریق نگهداری رطوبت در لایه‌ی میانی به مدت طولانی‌تری مرطوب می‌ماند.
۲) از تماس مستقیم رطوبت با محصول جلوگیری می‌کند.
۳) جریان هوا را بهبود بخشیده و اتیلن اضافی را جذب می‌کند.

ترجمه: سرودار
منبع: THE SWAG

درباره‌ی سرودار

کار اصلی ما در تیم سرودار افزایش آگاهی محیط زیستی و معرفی محصولات دوستدار محیط زیست است. ما اینکار را در جهت توسعه­ ی استفاده از محصولات سازگار با محیط زیست در تمامی جنبه­ های زندگی انجام می‌دهیم.

همچنین ببینید

درخت از کتاب

کتابتان را بکارید!

همه ما می‌دانیم که کاغذهای کتاب از درخت‌ ساخته می‌شوند. اما در آرژانتین کتابی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *