دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
خانه / تکنولوژی دوستدار محیط زیست / محیط زیستی‌ترین زیرسیگاری دنیا

محیط زیستی‌ترین زیرسیگاری دنیا

زیرسیگاری دوستدار محیط زیست

خب، این چیزی بود که آن‌ها به ما گفتند. البته ما می‌توانیم درباره‌ی اینکه دود کردن یک سیگار چه معایب و عوارضی دارد (سلامتی، محیط زیستی و …)، به طور مفصل بحث کنیم. اما ما فکر می‌کنیم شما از تمامی این‌ها آگاهی دارید. زیرسیگاری قابل حمل و محیط زیستی Boodi از مواد بازیافت شده، قابل بازیافت و قابل تجزیه‌ی زیستی ساخته شده است. همچنین براساس گفته‌های تونی جونز، مرد پشت صحنه‌ی این نوآوری در انتظار ثبت اختراع، این محصول از راه تولید محلی اخلاقی تولید شده است.

جونز زیرسیگاری Boodi را برای اینکه به سیگاری‌ها یک جایگزین آگاهانه‌ی محیط زیستی نسبت به زیرسیگاری‌های پلاستیکی بدهد، عرضه کرده است (زیرسیگاری‌هایی که تقریباً تخریب و تجزیه نمی‌شوند و اغلب از لندفیل‌ها سر در می‌آورند). زیرسیگاری Boodi از طریق لوله‌های داخلی تا ۵ سیگار را همزمان در خود جای می‌دهد.

زمانی که ته سیگار درون لوله قرار داده می‌شود، بلافاصله اکسیژن خود را از دست داده و خاموش می‌گردد. این زیرسیگاری باید همراه با ضایعات مقوا بازیافت شود. اما اگر از لندفیل سردرآورد، به راحتی تجزیه می‌شود.

همچنین به سبب قابل حمل بودنش، شما می‌توانید در مکان‌هایی مانند سواحل، آن را همراه خود داشته باشید. جونز می‌گوید: “مصرف این زیرسیگاری بسیار ایمن و آسان است. با یک دست قابل باز شدن است و یکی از کوچک‌ترین زیرسیگاری‌های قابل حمل در دنیا است.”

دوشنبه‌ها با تکنولوژی‌ها و نوآوری‌های محیط زیستی با سرودار همراه باشید:)

دوشنبه‌ی هر هفته در وبسایت سرودار سعی ما بر آن است تا تکنولوژی‌ها و نوآوری‌ها در حوزه‌ی محیط زیست را به شما معرفی کنیم. برای خواندن سایر تکنولوژی‌ها و نوآوری‌های که در سرودار معرفی کرده‌ایم اینجا کلیک کنید. همچنین اگر تکنولوژی یا نوآوری خاصی مدنظرتان است تا به آن بپردازیم، لطفاً در قسمت نظرات همین نوشته با ما درمیان بگذارید. سرودار؛ دوستدار تو، دوستدار زمین:)

منبع: www.treehugger.com
مترجم: سرودار

درباره‌ی سرودار

کار اصلی ما در تیم سرودار افزایش آگاهی محیط زیستی و معرفی محصولات دوستدار محیط زیست است. ما اینکار را در جهت توسعه­ ی استفاده از محصولات سازگار با محیط زیست در تمامی جنبه­ های زندگی انجام می‌دهیم.

همچنین ببینید

دستمال توالت بامبو

دستمال توالت بامبو

در تلاشی برای کاهش اثرات محیط زیستی دستمال‌های توالت، تیم Tushy یک جایگزین از جنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *